KONST / Litografier / Färglitografi 13568196
nr 1356 8196
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 90/90, daterad 1993. Motivet: 21x30 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:40:21
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson